NOWE ZLECENIE ZA 1475 EURO/MIESIĄC DO PANI ELISABETH!

Data dodania: 06 luty 2019 Ogłoszenie: 84442
za darmo
Tel. 713... Pokaż
  • Kategoria: Praca
  • Typ oferty: Praca za granicą
  • Wymiar: Inny
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 59

Opis ogłoszenia

Medipe DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. współpracuje z zaufanymi Opiekunkami i Opiekunami osób starszych na terenie Niemiec. Zapewniamy im sprawdzone miejsca pracy, codzienne wsparcie i opiekę. Jesteś osobą empatyczną, wyrozumiałą i chętną do niesienia pomocy? Zależy Ci na wzajemnym szacunku? Dołącz do zespołu naszych Superbohaterek!

Zlecenie nr 32552
Data wyjazdu: 15.02. – 15.04.2019 (lub na 6 tygodni)
Miejscowość: 32791 Lage
Stawka: 1475 EURO

Opis zlecenia:
Pani Elisabeth (81 l.) to drobna Seniorka, która cierpi na osłabienie starcze, demencję oraz chorobę Parkinsona – w związku z czym miewa halucynacje i stany lękowe. Sporadycznie u Pani zdarzają się omdlenia, przyczyna nie jest znana. Seniorka wymaga asekuracji przy kładzeniu się, siadaniu i wstawaniu oraz pomocy przy pielęgnacji ciała. Porusza się z asekuracją, o rollatorze. Podopieczna nie stosuje żadnej diety, nie ma problemów z jedzeniem ale czasami drżą jej ręce. Do Pani przychodzi 2x w tygodniu fizjoterapeuta, raz w tygodniu pomoc domowa. Podopieczna chętnie ogląda TV i albumy ze zdjęciami, lubi gdy są jej czytane książki. Z charakteru jest osobą wrażliwą, nieco niespokojną, ale zgodną i tolerancyjną. Bardzo lubi towarzystwo.

Podopieczna mieszka z mężem w centrum miasta w domu jednorodzinnym. Dla Opiekunki przewidziany jest osobny pokój z własną łazienką, TV oraz internetem.

Obowiązki Opiekunki: otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką oraz dbanie o bieżące porządki i czynności domowe.

Wymagania:
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą.

Oferujemy:
- zarobki nawet do 1500 Euro,
- jedną czytelną umowę, przejrzyste zasady współpracy,
- aż 400 zł premii za polecenie Opiekunki/Opiekuna,
- bezpłatne podnoszenie kwalifikacji językowych i opiekuńczych,
- wsparcie na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu:
tel. 32 450 21 00
e-mail: rekrutacja@medipe.com
SMS o treści OPIEKA pod numer 600 020 315
Odwiedź nas w jednym z naszych biur MEDIPE! Adresy na www.medipe.pl


Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE DE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236A, NIP 8943049030 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji jak i rekrutacji późniejszych).

Warszawa Mokotów Mazowieckie