NIEZWYKŁA POSIADŁOŚĆ w otulinie lasów !!

Data dodania: 18 maj 2018 Ogłoszenie: 72386
849000zł
Tel. 720... Pokaż
  • Kategoria: Domy
  • Typ oferty: Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 148

Opis ogłoszenia

Oferujemy do sprzedaży niezwykłą posiadłość położoną na terenie Zaborskiego Parku Krajobrazowego, usytuowaną na działce o powierzchni 3321 m2, powierzchnia całkowita budynków to ok. 400 m2, z możliwością dalszej rozbudowy.

Nieruchomość znajduje się w jednej z najpiękniejszych, malowniczo położonych wsi kaszubskich w Polsce – Rolbik, w województwie pomorskim, powiecie chojnickim, gminie Brusy.W skład prezentowanej nieruchomości wchodzą:-Budynek mieszkalny (powierzchnia ok.160m2) - parter: salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą, piętro: hall, pięć pokoi oraz toaleta. Na każdej z kondygnacji kominek, na parterze z nadmuchem na wszystkie pomieszczenia. W bryle budynku znajduje się pomieszczenie gospodarcze, pełniące funkcję pralni, łazienki.-Budynek garażowo-mieszkalny - (powierzchnia ok. 130 m2) - pierwsza kondygnacja to garaż, na piętrze znajduje się mieszkanie w skład, którego wchodzi salon z aneksem kuchennym oraz łazienka z toaletą. Ogrzewanie kominkowe.

Do garażu dobudowano mały domek z niezależnym wejściem, gdzie znajduje się pokój z aneksem kuchennym oraz łazienka z toaletą.-Budynek spełniający funkcję baru - (powierzchnia ok.21 m2).-Budynek pełniący funkcję sali bankietowej – (powierzchnia ok.58 m2).-Budynek z sauną – (powierzchnia ok.17 m2) - sauna plus łazienka z toaletą.Główny budynek powstał w latach 60-tych, został całkowicie zmodernizowany i rozbudowany.

Pozostałe budynki powstawały od 2007-2010 roku. Wszystkie są w bardzo dobrym stanie technicznym, do budowy zostały użyte najlepszej jakości materiały. W dwóch budynkach dach pokryty blacho-dachówką, w pozostałych trzech strzechą. Okna częściowo PCV, częściowo dobrej jakości okna drewniane z drewnianymi okiennicami.

Media: prąd, woda, kanalizacja (przydomowa oczyszczalnia ścieków), obiekt monitorowany.

Wnętrze budynków wykończone z dbałością o każdy szczegół, częściowo nowoczesne, a częściowo w wykończone w klimacie chaty myśliwsko-góralskiej.

Całość tworzy niesamowity i niepowtarzalny klimat.Większość wyposażenia w cenie nieruchomości !!Bardzo ładnie zagospodarowany teren wokół budynków, piękny taras drewniany to wspaniałe miejsce na wypoczynek, relaks, dodatkowo altana pokryta strzechą, to idealne miejsce na grilla, na działce znajdzie się również miejsce na ognisko.

Wjazd na posesję wyłożony kostką typu polbruk z automatyczną bramą.

Liczne nasadzenia tworzą niesamowity klimat, drzewa, min. sosna, świerk, brzoza, dają schronienie w upalne dni.

W niedalekiej odległości, ok. 200 m, od prezentowanej nieruchomości znajduje się rzeka Zbrzyca-znakomity szlak kajakowy, który zadowoli nawet najbardziej wybrednego kajakarza. Okolice to również raj dla zbieraczy runa leśnego, zwolenników pieszych i rowerowych wypraw.

Przepiękne lasy, soczyste łąki, czyste jeziora i rzeki, nieskażona niczym przyroda, to wszystko można podziwiać w miejscu gdzie znajduje się owa nieruchomość.Idealne miejsce, nadające się np. pod agroturystykę, pensjonat, dom spokojnej starości lub dla osób, które pragną posiadać urokliwą inną niż wszystkie nieruchomość !!Więcej informacji w biurze.Zapraszamy na prezentację !!!

Warszawa Mokotów Mazowieckie