Niech sprawiedliwości stanie się zadość

Data dodania: 22 maj 2017Ogłoszenie: 50559
Niech sprawiedliwości stanie się zadość
  • Niech sprawiedliwości stanie się zadość - zdjęcia

** Jeśli oferta nie przypadła Ci do gustu to przejrzyj pozostałe w myśl zasady "Dla każdego coś dobrego"**

Witam serdecznie

Na samym wstępie pragnę podziękować Ci za to, że wszedłeś/weszłaś w tą ofertę i jednocześnie prosić o przeczytanie tego co chciałbym przekazać TOBIE.

Jak wiesz wypadki spotykają każdego z nas ? Każdy popełnia błędy lub jest ofiarą czyjejś pomyłki. Większość pragnie sprawiedliwości, ale tylko część z nich wie czym jest rzeczywista sprawiedliwość. Skoro jesteś tutaj to prawdopodobnie TY, właśnie TY należysz do tej garstki wyjątkowych ludzi pod tym względem. Przejdźmy do meritum.

Nazywam się Łukasz Woliński. Jestem agentem Europejskiego Centrum Odszkodowań , które specjalizuje się w POMOCY i dochodzeniu sprawiedliwości dla POSZKODOWANYCH (w tym małoletnich sprawców). Prawdopodobnie zadajesz sobie pytanie "Jakimi sprawami zajmuje się ta kancelaria ? Jakie są koszty ? Gdzie jest kruczek ?". Już śpieszę z odpowiedzią. Euco zajmuje się wypadkami, kolizjami, zdarzeniami komunikacyjnymi (nawet pasażerowie mogą domagać się odszkodowania w tym pasażerowie kierowcy-sprawcy), wypadkami w pracy, w pracach rolniczych, błędami lekarskimi. Warunek ? Warunek jest jeden musisz być stwierdzonym POSZKODOWANYM. W sprawie dokumentacji są to rzeczy np. wyrok sądowy, powiadomienia, notatka policyjna, dokumentacja ze szpitala itd. Temat kosztów ? Rozliczamy się po wywalczonym odszkodowaniu. Kruczki ? Sam sprawdź.

A teraz BARDZO WAŻNA informacja sprawy zakończone można ponownie rozpatrzyć ze względu na to, że ich termin przedawnienia jest albo do 3 lat albo do 20 lat więc podsumowując TY człowieku sprawiedliwości (czy z Katowic, czy Gdyni, czy Lublina nieważne) jeśli jesteś/byłeś lub ktoś jest/był poszkodowanym, jeśli uważasz, że sprawiedliwości nie stało się zadość to skontaktuj się ze mną, a wspólnymi siłami dojdziemy do celu, który założymy bo moją rolą i powołaniem jest pomoc drugiemu człowiekowi.

Jeśli masz jakieś pytania lub nie jesteś pewien to również śmiało zadaj je telefonicznie czy przez pocztę elektroniczną.

"Kto pyta, nie błądzi"

Z wyrazami szacunku
Łukasz Woliński

PS. Jeśli miałeś akurat teraz lub kiedyś "odpukać" będziesz miał stłuczkę pamiętaj o tym, że przysługuje Ci auto zastępcze pod warunkiem, że jesteś POSZKODOWANYM. Koszty ponosi towarzystwo ubezpieczeniowy, a nie TY. W tej sprawie również zgłoś się do mnie wtedy tylko otwierasz listę kontaktów, wybierasz mój numer, ja przyjeżdżam albo telefonicznie rozmawiamy, zgłaszam do EucoCar Ciebie i do 48h otrzymujesz auto, które SAM sobie wybierzesz z dostępnej floty.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 500... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena za darmo
Kategoria: Usługi
Typ oferty: Usługi finansowe
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 270

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.