montaż reklam i oklejanie witryn

Data dodania: 08 sierpień 2019 Ogłoszenie: 95460
za darmo
Tel. 505... Pokaż
  • Kategoria: Usługi
  • Typ oferty: Usługi reklamowe
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 31

Opis ogłoszenia

Zajmujemy się pomiarami, montażem i serwisem reklam. Pomożemy w projekcie i doradzimy w kwestii reklamy. Jeśli poszukujesz profesjonalistów, którzy zajmą się powierzonym zadaniem od początku do końca, to dobrze trafiłeś.

Od lat działamy jako dyskretne wsparcie dla agencji i firm reklamowych, oferując montaż reklam świetlnych, wielkoformatowych, wolnostojących. Zajmiemy się również serwisem i konserwacją reklam związaną z wymianą oświetlenia, czyszczeniem, wymianą grafiki a także przedłużeniem gwarancji. Doskonale radzimy sobie z aplikacją fototapet i folii na elewacjach, witrynach, samochodach oraz z malowaniem dowolnej wielkości znaków od szablonów. Ponadto wykonujemy inwentaryzację, a jeśli trzeba, przeprowadzimy audyt reklamy wykonanej przez innego producenta. Przyjmujemy zlecenia nietypowe, jak montaż elementów dekoracyjnych sezonowych (oświetlenie świąteczne) jak i stałych dekoracji sklepowych w dowolnej postaci wykreowanej przez projektanta.
Głównie działamy na materiałach powierzonych, jednak w razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać projekt reklamy i wyprodukować nieskomplikowane elementy.

Montaż reklam
Zamontujemy kasetony, litery przestrzenne, pylony, neony, tablice, stoiska, elementy pos, otoki, portale, banery, siatki mesh, easyframe, stoisko targowe. Wymienimy grafikę w dowolnym nośniku reklamowym.
Wykonamy montaż, we wskazanym miejscu bezpośrednio do elewacji budynku lub do podkonstrukcji, na masztach lub poprzez podwieszenie do sufitu. Podłączymy zasilanie reklamy świetlnej, wykonamy dokumentację zdjęciową, a jeśli trzeba załatwimy niezbędne pozwolenia montażowe i projekty elektryczne.

Aplikacja folii, grafik i fototapet
Okleimy witryny- szyby oraz szprosy okienne. Wykleimy elewacje, bankomaty, automaty, paczkomaty i inne urządzenia. Wykonamy wyklejki wewnątrz budynku, na drzwi i na ścian. Zamontujemy fototapety i grafiki dekoracyjne. Okleimy samochody i inne pojazdy. Pomożemy przy malowaniu znaków od szablonów. Znamy i używamy kazdego rodzaju folii od „mrożonej” do wylewanej.

Inwentaryzacja i serwis reklam
Dokonamy pomiarów pod reklamy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.
A jeśli reklama przestała świecić całkowicie lub częściowo dokonamy wymiany zasilaczy lub całego systemu świetlnego.
Umyjemy zabrudzoną reklamę lub wymienimy grafikę.
Odezwij się a my wykonamy wycenę naprawy w wersji ekonomicznej, oraz naprawy kompleksowej, która będzie skutkowała przedłużeniem gwarancji!

Poznaj nas na www.montador.com.pl i sprawdź czy nas nie potrzebujesz!

Warszawa Mokotów Mazowieckie