Monolove.pl - Fotografia ślubna

Data dodania: 21 sierpień 2019 Ogłoszenie: 96235
2000zł
Tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Ślub - wesele
  • Typ oferty: Fotografia ślubna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 414

Opis ogłoszenia

Wierzę, że jeśli trafiliście w to miejsce, to właśnie ze względu na magnetyzm zdjęć. Na piękne historie, które opowiadam za pomocą obrazu:)

W każdą sesję wkładam całe swoje serce. Bez względu na jej skalę, temat i zakres współpracy. Zawsze dużo rozmawiam z osobami, które powierzyły mi utrwalenie bezcennych chwil swojego życia. Zależy mi na tym, żeby być jak najlepiej przygotowanym w dniu wydarzenia. Dzięki temu mogę pozwolić sobie improwizowanie w dniu waszego święta:) Dlatego prócz typowo portretowych i wizerunkowych sesji nie zobaczycie u mnie zdjęć pozowanych. Jest to dla mnie zaprzeczenie fotografii reporterskiej, a to wyłącznie ona utrwala bezcenne historie, do których z radością wraca się po latach.

Szukacie kogoś, kto wejdzie niezauważony w tłum i uchwyci emocje tak ważnego dnia, jak wasz ślub? Chcecie, by relacja z eventu firmowego nie była nudnym zbiorem kilkuset powtarzalnych zdjęć? Jeśli klimat moich prac odpowiada waszej estetyce - skontaktujcie się ze mną:)

Nie bazuję na twardych pakietach cenowych. Każdą osobę i propozycję współpracy traktuję indywidualnie. Na co dzień mieszkam w Warszawie, jednak pracuję na terenie całej Polski i Europy.

Warszawa Mokotów Mazowieckie