M艂odszy Programista CRM/Salesforce

Data dodania: 13 wrzesie艅 2017Og艂oszenie: 57281

Dla naszego klienta - czo艂owej instutucji z bran偶y finansowej na rynku polskim i europejskim szukamy osoby na stanowisko:

Twoje super zadania:
* tworzenie i rozw贸j systemu CRM / SalesForce
* wsp贸艂praca z analitykami i testerami
* udzia艂 w procesie testowania tworzonego oprogramowania
* serwisowanie aplikacji

Od Kandydata oczekujemy:
* dobra znajomo艣膰 j臋zyka Apex lub Java
* dobra orientacja w zakresie OOP, przynajmniej na poziomie
* 艣wiadomo艣ci istnienia wzorc贸w projektowych
* znajomo艣膰 system贸w operacyjnych rodziny Windows oraz UNIX/Linux
* znajomo艣膰 relacyjnych baz danych
* absolwenci lub studenci ostatnich lat (informatyka, elektronika lub pokrewne)
* znajomo艣膰 Tomcat - konfiguracja i tworzenie aplikacji
* umiej臋tno艣膰 analizowania i szybkiego rozwi膮zywania problem贸w
* zdolno艣膰 szybkiego uczenia si臋
* dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego

Mile widziane:
* znajomo艣膰 platformy SalesForce
* umiej臋tno艣膰 tworzenia aplikacji Webowych
* znajomo艣膰 narz臋dzia Maven
* znajomo艣膰 systemu Jira
* znajomo艣膰 system贸w kontroli wersji GIT/SVN

Firma oferuje:
* atrakcyjne wynagrodzenie
* udzia艂 w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku FinTech w oparciu o metodyk臋 Agile i Scrum
* prac臋 w m艂odym, dynamicznym zespole
* dost臋p do zaawansowanych technologii informatycznych (mo偶liwo艣膰 tworzenia innowacyjnych program贸w elektronicznego obrotu)
* prac臋 z do艣wiadczonymi developerami
* pakiet benefit贸w pozap艂acowych (prywatna opieka medyczna oraz Multisport)
* biuro w dogodnej lokalizacji w Warszawie
* samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

Nr ref: ref3728621955
W odpowiedzi na og艂oszenie prosimy o za艂膮czenie CV wraz z numerem referencyjnym (e-mail: praca1@teamquest.pl).

Cena za darmo
Kategoria: Dam prac臋
Typ oferty: Informatyka
Lokalizacja: Warszawa
Wy艣wietle艅: 25

Najcz臋艣ciej ogl膮dane:

og艂oszenia lokalne warszawa

Podobne og艂oszenia Zobacz wszystkie og艂oszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych og艂oszeniach