Menu cateringowe w Warszawie – Bubbles

Data dodania: 23 marzec 2019 Ogłoszenie: 86586
1zł
Tel. 512... Pokaż
  • Kategoria: Usługi
  • Typ oferty: Pozostałe
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 46

Opis ogłoszenia

Uwielbiasz smak potraw z naszego menu, ale nie masz czasu, żeby przyjść do restauracji? Szukasz oferty idealnie skrojonej pod siebie? Bubbles oferuje usługi cateringowe na terenie całego miasta. Dzięki temu możesz rozkoszować się ulubionymi daniami w domu lub w biurze wiedząc, że były na świeżo specjalnie dla Ciebie przygotowane.


Catering Warszawa to oferta stworzona z pasją do jedzenia. Nasi kucharze starannie przygotowują menu, aby zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Możesz wybrać jeden w przygotowanych przez nas zestawów, dań bądź skomponować własny, niepowtarzalny posiłek.


W Bubbles doświadczenie łączymy z miłością do gotowania. Tradycja przeplata się z nowymi pomysłami kulinarnymi naszego szefa kuchni. Zapraszamy zatem wszystkich, dla których liczy się dobre jedzenie przygotowane prosto od serca. Nasza bogata oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych. Bubbles catering Warszawa pomoże Ci zorganizować imprezę okolicznościową, spotkanie biznesowe czy dla pracowników, spotkanie w gronie znajomych czy po prostu smaczny obiad dla rodziny. W menu posiadamy zimne przekąski, smaczne dania obiadowe i przepyszne desery. Zamówienie dostarczamy we wskazane przez Was miejsce i o określonej porze.

https://bubbles.com.pl/catering-warszawa/

Warszawa Mokotów Mazowieckie