Mechanik maszyn budowlanych i urządzeń

Data dodania: 09 styczeń 2019 Ogłoszenie: 83045
71zł
Tel. 795... Pokaż
  • Kategoria: Dam pracę
  • Typ oferty: Praca fizyczna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 103

Opis ogłoszenia

Agencja pracy PlusJob Poland Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Ramsdal Plus Job z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem. Prowadzimy rekrutację pracowników w branżach IT, marketing, odnawialnych źródeł energii oraz nowych technologii. Wykorzystujemy wszystkie nieszablonowe sposoby rekrutacji, aby połączyć wiodące firmy z idealnymi kandydatami.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko Mechanik Maszyn Budowlanych i Urządzeń dla firmy działającej w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń oraz narzędzi dla przemysłu i budownictwa na terenie całej Europy.

Mechanik Maszyn Budowlanych i Urządzeń

Miejsce pracy: Warszawa, dzielnica Bemowo

Obowiązki:

Diagnostyka, bieżące naprawy, konserwacja oraz usuwanie usterek maszyn budowlanych i urządzeń
Wykonywanie okresowych przeglądów
Prowadzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej
Przygotowywanie zamówień na części zamienne
Współpraca z innymi oddziałami firmy

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe (mechanik) lub pokrewne,
min. 3 lata doświadczenia w naprawie maszyn budowlanych i/lub rolniczych
Znajomość hydrauliki siłowej oraz rysunku technicznego
Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe świadczenia pozapłacowe: dofinansowanie ferii i wakacji, opieka medyczna, korzystne warunki wynajmu maszyn i urządzeń z katalogu firmy, spotkania Wigilijne, urodzinowe upominki, możliwość zaparkowania samochodu pod oddziałem firmy.
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Atmosferę opartą na współpracy


Jeśli czujesz, że to oferta jest dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem wysyłając swoje CV bądź skontaktuj się z nami telefonicznie.


Nasi konsultanci pomogą Wam w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy.


Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w danym procesie rekrutacji oraz w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez firmę PlusJob Poland. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne. Przesłanie swojej aplikacji jest równoznaczne z akceptacją klauzuli informacyjnej przy pobieraniu danych bezpośrednio od osoby, umieszczonej na stronie agencji PlusJob Poland."

Warszawa Mokotów Mazowieckie