Madzia - najmilsza przyjaciółka dla opiekunów

Data dodania: 13 luty 2019 Ogłoszenie: 84823
za darmo
Tel. 698... Pokaż
  • Kategoria: Zwierzęta
  • Typ oferty: Koty
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 120

Opis ogłoszenia

Madzia to młoda, 2-letnia tygrysiczka szukająca domu, w którym będzie kochaną jedynaczką. Aktualnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie toleruje obecność innych kotów i psów, ale nie przepada za ich towarzystwem. Będzie szczęśliwa, mając dom i opiekunów tylko dla siebie.
Madzia jest miłą, oswojoną koteczką. Jest spokojna, grzeczna, choć jak każdy młody kot lubi się też pobawić. Lubi głaskanie, ale nie przepada za noszeniem na rękach i trzymaniem na kolanach. Gdy ma dość pieszczot, po prostu odchodzi, nie przejawia agresji, jest łagodna.
Jest śmiała, raczej nie boi się obcych osób. Jest łatwa w obsłudze, ale nie jest typem pluszaka dla małych dzieci. Szuka domu z dorosłymi opiekunami.
Madzia przeszła pełną obsługę weterynaryjną, jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma zrobione testy, nie jest nosicielką wirusów FeLV/FIV. Wzorowo korzysta z kuwety.
Kotka szuka domu w bloku bez możliwości wypuszczania. Doradzimy, jak zadbać o zabezpieczenie balkonu/okien. Nie oddajemy kotów do domów z ogrodem.
Madzia jest w małej miejscowości, ale zapewnimy dowóz do Krakowa lub Warszawy.
Proszę o kontakt telefoniczny, 698 427 893.

Warszawa Mokotów Mazowieckie