Lider-Nowoczesny kreator sukcesu NOWOŚĆ!

Data dodania: 07 sierpień 2017Ogłoszenie: 55199

Lider-Nowoczesny kreator sukcesu NOWOŚĆ!

2 semestry

Dlaczego zdecydowaliśmy się na stworzenie tych studiów? Trzeba zacząć od pytania dlaczego zdecydowaliśmy się pracować ze sobą? Co nas połączyło?

Połączyła nas idea stworzenia czegoś wyjątkowego, czegoś co będzie łamało schematy, stereotypy i co będzie wstępem do rozbudzenia Waszej kreatywności i szukania rozwiązań, bez względu na jakim etapie zawodowym jesteście, będziecie lub chcecie być. Tworząc ten program opieraliśmy się na własnym doświadczeniu, doświadczeniu, które nabyliśmy jako pracownicy, trenerzy i szkoleniowcy. Wiemy co działa, co nie działa i dlaczego tak trudno być dobrym przywódcą i menadżerem. Czekają Was wyjątkowe zajęcia i wyjątkowy czas.

Dzięki temu kierunkowi zdobędziecie nie tylko potrzebną wiedzę dotyczącą przywództwa i kierowania ludźmi, ale przede wszystkim wypracujecie praktyczne narzędzia, które pozwolą Wam osiągać sukcesy w zarządzaniu i prowadzeniu zespołów sprzedażowych i projektowych.

Teoria, której nie będziecie się uczyć, tylko będziecie doświadczać.

Warsztaty, które staną się Waszym laboratorium i dzięki którym wypracujecie narzędzia, najlepsze i najskuteczniejsze, bo będą to Wasze narzędzia.

Ćwiczenia i studio przypadku, historie i gry, dzięki którym połączycie teorię z praktyką, co pozwoli Wam poczuć i lepiej zrozumieć mechanizmy podejmowania decyzji, osiągania sukcesów, prowadzenia i zarządzania ludźmi.


Adresaci studiów:

Przedsiębiorcy, menadżerowie, osoby na kierowniczych stanowiskach, osoby planujące zmianę w karierze, absolwenci studiów.

Możliwości pracy po studiach:
Osoby kończące ten kierunek są przygotowane do budowania oraz zarządzania zespołem. Absolwent może uzyskać pracę w każdej branży na rynku pracy obejmując stanowiska kierownicze, menadżerskie oraz jako lider zespołu.

Organizator:
Wydział Nauk Społecznych i Technicznych
KSW we Włocławku
ul. Okrzei 94A
pok. nr 5
tel. 660 718 341
e-mail: wnsit@ksw.wloclawek.pl

Opłaty:
Opłata za cały tok studiów – 6500,00 zł
Opłata za wydanie indeksu – 16,00 zł
Opłata za wydanie świadectwa ukończenia studiów podyplomowych – 30,00 zł

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 660... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 3 )

Cena 6500zł
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Szkolenia
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 215

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.