Konsultant ds. wstępnej weryfikacji klienta

Dodane Czwartek, 10 Czerwca 2021, 13:45:50, ID ogłoszenia: 120033
0 zł
tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Obsługa klienta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 8

Opis ogłoszenia

W związku z wdrożeniem nowego produktu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. wstępnej weryfikacji klienta – łatwa praca, stabilne zatrudnienie!

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie
• Pracę przy prostym i wyjątkowym projekcie
• Owocowe środy
• Pracę w oparciu o usystematyzowane procesy
• Pełne wsparcie w rozwoju Twoich umiejętności (ciągle się szkolimy)
• Świetną i przyjazną atmosferę
• Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Warszawy (niedaleko Dworca Zachodniego - biurowiec West Station)
• Grafik dostosowany do Twoich potrzeb

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie połączeń wychodzących
• Weryfikacja potencjalnych klientów
• Pozyskiwanie danych i informacji potrzebnych do skorzystania z nowego produktu firmy
• Aktualizacja bazy danych klientów
• Tworzenie raportów z wykonanej pracy

Oczekujemy:

• Wykształcenia min. średniego
• Motywacji do pracy i realizacji celów
• Dobrej dykcji
• Przedsiębiorczości i ambicji

Informujemy, że Administratorem danych jest TELMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TELMART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Warszawa Mazowieckie