Kompetentne wsparcie w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, podyplomowych

Data dodania: 19 luty 2019 Ogłoszenie: 85081
za darmo
Tel. 507... Pokaż
  • Kategoria: Nauka
  • Typ oferty: Pisanie prac
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 60

Opis ogłoszenia

Oferuje pomoc w pisaniu wzorców wszelkich Prac Dyplomowych- przejrzyste warunki współpracy i terminowe wykonanie zlecenia!

Od 11 lat wspieram studentów z całej Polski. Sama obroniłam swoje trzy Prace Dyplomowe. Jestem obecnie na etapie pisania własnego Doktoratu. Cechuje mnie terminowość i rzetelność. Specjalizuję się w przygotowaniu wzorów Prac Dyplomowych- zarówno teoretycznych, jak i badawczych (Prace Licencjackie, Prace Magisterskie, Prace Podyplomowe), głównie na kierunkach Pedagogika, Resocjalizacja, Logistyka, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Zarządzanie, Marketing, Zarządzanie, itp.
Korzystam wyłącznie ze źródeł książkowych i artykułów naukowych, co daje gwarancję, że praca przejdzie przez system anty-plagiatowy.
Zajmuję się m.in.: doborem ciekawego tematu pracy, przygotowaniem planu pracy, przygotowaniem rozdziałów teoretycznych, metodologicznych i badawczych. Przygotuję również wstęp, zakończenie, sporządzę automatyczny spis treści, rysunków itp.
Ponadto pomagam również w sprawdzeniu pracy pod kątem redakcyjnym (zgodnie z wymogami danej Uczelni) oraz w parafrazowaniu tekstu pod system anty-plagiatowy.

Ceny do uzgodnienia (płatne w ratach). Prace pisane są rozdziałami i na bieżąco są wysyłane (wraz z raportem plagiat.pl) i rozliczane.
Wszelkich niezbędnych informacji udzielę telefonicznie i/ lub mailowo.
Serdecznie zapraszam


Warszawa Mokotów Mazowieckie