Kolonie Letnie 2017

Data dodania: 07 kwiecień 2017Ogłoszenie: 47896
Kolonie Letnie 2017
  • Kolonie Letnie 2017 - zdjęcia
  • Kolonie Letnie 2017 zdjecie 2

Drodzy Rodzice,

Wakacje tuż tuż… Po roku szkolnym, dzieci spragnione są wypoczynku, zabawy i niezapomnianych przygód…

Wiecie już jak Wasze pociechy spędzą wolny czas od szkoły?

A może wyjazd kolonijny?

Po zeszłorocznym sukcesie, postanowiliśmy również i w tym roku zorganizować kolonie dla Waszych pociech!

Tym razem zapraszamy na Wielobój Magii i Iluzji, który odbędzie się w najstarszej na ziemiach polskich kryjówce czarodziejek i czarodziejów – w Ocyplu (miejscowości turystycznej w sercu Borów Tucholskich, województwo pomorskie), w terminie 16.07.2017 – 29.07.2017.

Podstawa udanego wypoczynku, to dobra zabawa i pełny relaks po wyczerpującym roku szkolnym. Dlatego wszyscy będziemy przez cały czas kolonii uczestniczyć w fabularyzowanej grze „Wielobój Magii i Iluzji”. Elementy naszych działań, aktywności i przygody będą jej podporządkowane.
Stawiamy na aktywny wypoczynek. Temu ma służyć wielość i różnorodność zabaw i gier na świeżym powietrzu i na świetlicy, plażowanie oraz kąpiele w jeziorze, przygotowaliśmy szereg aktywności jak eksperymenty oraz spotkania ze zwierzętami, zabawy z terenoznawstwa.
Pamiętamy również, że dzieci potrzebują jak każdy z nas, chwili spokoju, to znaczy „czasu wolnego”, kiedy mogą pobyć same ze swoimi myślami lub w towarzystwie, które same sobie dobiorą.

W programie między innymi: magiczne rytuały, kodeks i etykieta czarodziejska, manewry terenowe (w tym walki smoków), zwiady, szyfry, gry i zabawy wodne, turnieje sprawnościowe, owiana tajemnicą gra w magiczną kłodę, niesamowite bale, ważenie eliksirów i tworzenie zaklęć, spotkanie ze sztuką iluzji, spotkania z magicznymi zwierzętami i ich tajemniczymi zwyczajami, szalone eksperymenty, nauka latania na miotle, emocjonująca przeprawa linowa (Park Linowy).

Zapraszamy serdecznie!

Centrum Edukacji Migdałowa
http://kolonie.erudikon.pl/

Cena 1750zł
Kategoria: Dla dzieci
Typ oferty: Pozostałe
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 331

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.