JUNIOR PROCESS OFFICER WITH DANISH

Data dodania: 10 lipiec 2018 Ogłoszenie: 74506
za darmo
Tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Dam pracę
  • Typ oferty: Obsługa klienta
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 120

Opis ogłoszenia

Bank w Łodzi rozszerza grupę zajmującą się weryfikowaniem dokumentacji, akceptowaniem lub odrzucaniem wniosków klientów.
Stanowisko związane jest z procesowaniem wewnętrznej dokumentacji w języku duńskim
JUNIOR PROCESS OFFICER WITH DANISH (bez doświadczenia)
Umowa o pracę -  bez okresu próbnego
Miejsce pracy Łódź
Stałe godziny pracy
Międzynarodowe środowisko pracy
Pakiet relokacyjny
Bogaty pakiet dodatkowych benefitów
 
Zapraszamy do przesłania CV  w tytule Bank Admin  -  Danish

 
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
 
Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”Warszawa Mokotów Mazowieckie