Idealny piesek dla rodziny - malutki, łagodny, bezproblemowy

Data dodania: 17 marzec 2018 Ogłoszenie: 68804
za darmo
Tel. 691... Pokaż
  • Kategoria: Zwierzęta
  • Typ oferty: Psy
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 191

Opis ogłoszenia

Jeżeli szukasz bezproblemowego, wiernego i niedużego przyjaciela, adoptuj Dyzia!

Bo Dyzio to taki pies na szóstkę z plusem: grzeczny, nienachalny, wychowany, bardzo proludzki i bardzo dzieciolubny - bardzo, bardzo kocha wszystkie maluchy, tak mocno, jak tylko psie serduszko jest w stanie kochać. Dorosłe osoby też kocha, ale wobec obcych jest zdystansowany. Bo przecież chodzi o to, aby oddać serduszko odpowiedniej osobie, a nie całemu światu - być wiernym przyjacielem dla swojej Rodziny, ten jedynej, wymarzonej, WŁASNEJ. I choć początkowo, Dyzio jest zdystansowany, wręcz nieśmiały to jak tylko okaże się wobec niego odrobinę czasu, zrozumienia i cierpliwości to z Dyzia wychodzi miłość całą sobą. I się przytula, i łebkiem trąci, i drapanka za uszkiem się domaga.

Poza tym Dyzio wie, jak zadowolić swoją Rodzinę - i łapkę poda, i całusa wręczy, a do tego pokaże, jaki on to mądry jest i wychowany: w domu zachowuje czystość, na smyczy ładnie chodzi. I choć rozpiera go energia, a spacery uwielbia to wszelkie aktywności z nim są samą przyjemnością. Wybiegany, w domu sprawuje się cicho i spokojnie.

Dyzio z psami dogaduje się bezproblemowo, jednak potrzebuje czasu, aby nawiązać z nimi bliższe, przyjacielskie relacje.

Dyzio ma zaledwie 1,5roku i jest niewielkim psiakiem (do połowy łydki) - w sam raz do leżenia na kanapie, do usadawiania się na kolana, do towarzyszenia swojemu człowiekowi we wszystkim. Dyzio bardzo ceni sobie wygodę, absolutnie nie nadaje się do budy, kojca czy na łańcuch i absolutnie nie zostanie wydany do warunków inne niż domowo-kanapowe.

Dyzio ma komplet szczepień, jest zachipowany i wykastrowany.
Obecnie przebywa w Domu Tymczasowym w woj. lubelskim, ale pomogę z transportem.

Po więcej informacji zapraszam pod podany numer telefonu.
Jeżeli nie odbieram, proszę o sms-a.

Warszawa Mokotów Mazowieckie