Huśtawka Sweetpeace Graco

Data dodania: 06 luty 2018Ogłoszenie: 66578
Huśtawka Sweetpeace Graco
  • Huśtawka Sweetpeace Graco - zdjęcia

Ta innowacyjna, bogato wyposażona huśtawka uspokoi każdego maluszka od urodzenia do 6 miesięcy naśladując ruchy mamy trzymającej niemowlę w objęciach. Sweetpeace kołysze się w dwóch kierunkach: wertykalnym i horyzontalnym. Posiada 6 prędkości bujania oraz 2 ustawienia wibracji.

Siedzisko huśtawki jest bardzo miękkie i otula niemowle niczym kokon z każdej strony. Posiada specjalnie wyprofilowany zagłówek w kształcie misia. Posiada 3 pozycje oparcia. Można je zdjąć z huśtawki, postawić na podłodze i wykorzystywać jako leżaczek-bujaczek.

Huśtawka Sweetpeace wyposażona jest w wysokiej jakości głośniki. Ma wbudowany odtwarzacz MP3 z nagranymi odgłosami natury np. szumu morza i deszczu, bicia serca matki, kołysanki itp. Do huśtawki można również podłączyć zewnętrzny odtwarzacz MP3, aby odtwarzać dziecku inne ulubione utwory.

Dodatkowo huśtawka wyposażona została w 2-stopniowe, delikatne wibracje, 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, miękką, przytulną wkładkę w foteliku, barierkę z zabawkami. Specjalna technologia ułatwia zatrzymywanie feromonów matki na wyjmowanej , miękkiej wkładce. Regulowany daszek chroni przed nadmiarem światła, lusterko pozwoli maluszkowi skupić się na własnej twarzy i mimice.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 789... Pokaż

Ewa
Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena 500zł
Kategoria: Dla dzieci
Typ oferty: Pozostałe
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 416

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.