GSI TECHNIKA - Instalacje gazowe dla Domu i dla Przemysłu Instalacje gazowe dla Twojego domu

Data dodania: 20 luty 2019 Ogłoszenie: 85137
za darmo
Tel. 690... Pokaż
  • Kategoria: Usługi
  • Typ oferty: Budowa, remont
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Wyświetleń: 352

Opis ogłoszenia

Specjalizujemy się kompleksowym montażu kotłowni gazowych.
Każdy z właścicieli domu jednorodzinnego staje w pewnym momencie przed dylematem. Jakie ogrzewanie wybrać? Na chwilę obecną ogrzewanie gazowe traktowane jest jako domyślny sposób ogrzewania domu, czy przygotowania ciepłej wody użytkowej. Nawet wtedy, gdy działka nie ma dostępu do gazu ziemnego możemy postawić na działce zbiornik na gaz płynny propan. Można wyróżnić klika zalet takiego rozwiązania: Gaz propan jest tani. Według obliczeń, dla domowych warunków koszt 1 kilowatogodziny energii pozyskanej z gazu wynosi ok. 0,15 zł. Gaz może być spalany bardzo efektywnie w nowoczesnych kotłach gazowych kondensacyjnych. Dzięki automatyce kotła, jego użycie jest niemal bezobsługowe. Gazowe kotły kondensacyjne, oprócz bardzo wysokiej sprawności, posiadają funkcję która zwalnia właściciela z budowy komina do odprowadzania spalin. Wystarczy przewód spalinowy, wyprowadzony przez ścianę budynku.
Przemysłowe Instalacje Gazowe Od wykonania projektu, po uruchomienie instalacji.
Zdobyte doświadczenie w instalacjach gazowych pozwala nam na płynne poruszanie się w tej dziedzinie. Jeśli tylko jest to możliwe bazujemy na naturalnym odparowaniu (odpowiednia pojemność i ilość butli magazynujących gaz płynny), lecz gdy zapotrzebowanie jest większe z pomocą przychodzą parowniki. W tej dziedzinie naszym ulubionym rozwiązaniem jest kontener technologiczny wyposażony w parownik wodny (bezpieczeństwo i niskie koszty eksploatacji). Gdy instalacja jest już zaprojektowana, a projektant przewidział parownik gazowy lub elektryczny naturalnie wykonamy zlecenie.
Serwis Instalacji Gazowych Przegląd, rewizja i konserwacja
Świadczymy profesjonalny serwis instalacji gazowych na terenie całego kraju. Zapewniamy ciągłość pracy instalacji, obojętnie czy to zwykłe sprawdzenie szczelności, wymiana uszczelnień w reduktorach, czy też czyszczenie dyszy parownika gazowego, zaufaj serwisowi GSI Technika. Będzie on z Tobą w całym cyklu życia Twoich urządzeń.
Zapraszamy do współpracy :)
tel. +48 690 026 371

Warszawa Mokotów Mazowieckie