Frania-2latka,pogodna,spokojna,towarzyska,DO ADOPCJI

Data dodania: 10 luty 2019 Ogłoszenie: 84644
za darmo
Tel. 601... Pokaż
  • Kategoria: Zwierzęta
  • Typ oferty: Psy
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 81

Opis ogłoszenia

Frania to drobna i delikatna sunia, w wieku około 2-3 lat.


Jest naprawdę nieduża, pyszczkiem sięga łydki. Jest drobno zbudowana i bardzo delikatna. Sunia ma charakterystyczną cechę: jej dolna szczęka jest nieco wysunięta przez co widać ząbki nawet gdy sunia ma zamknięty pyszczek :) Do człowieka podchodzi ufnie i jest nastawiona przyjacielsko i życzliwie. Nigdy nie zauważyliśmy by przejawiała agresywne zachowania. Frania jest spokojna i nienachalna, ale bardzo przytulaśna.


W stosunku do innych psów w schronisku jest bezproblemowa, koty również powinna zaakceptować. Ze względu na delikatność suni wolelibyśmy oddać ją do domu z nieco starszymi już dziećmi.


Sunia została oddana z małego wiejskiego kojca dlatego nie wie co znaczy żyć w domu - będzie musiała nauczyć się zachowywać czystość. Jest młodziutka i pojętna, z pewnością szybko się nauczy.


Prosimy o dobry dom dla Frani. Sunia przebywa w Przytulisku w Busku-Zdroju w woj Świętokrzyskim, ale ze względu na bardzo mało adopcji na tym terenie jesteśmy zmuszeni szukać psiakom domów w innych rejonach Polski. W razie konieczności spróbujemy pomóc w organizacji transportu.

Prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach 16-21 od pon do pt. W weekendy w godzinach 10-21. Numer: 601 245 643

Warszawa Mokotów Mazowieckie