FRAC - kasjer-sprzedawca

Data dodania: 11 kwiecień 2019 Ogłoszenie: 87592
3500zł
Tel. 177... Pokaż
  • Kategoria: Dam pracę
  • Typ oferty: Sprzedaż
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 340

Opis ogłoszenia

Nowo otwierany sklep FRAC w Warszawie przy ul. Puławskiej (dzielnica Mokotów) zatrudni pracowników na stanowiska: Kasjer-Sprzedawca, magazynier.

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat),
atrakcyjne wynagrodzenie: płaca zasadnicza w wysokości 3500 zł brutto plus premia,
bony towarowe,
realne możliwości awansu.

Zakres obowiązków:
obsługa klientów (w przypadku kasjera-sprzedawcy),
wykładanie towarów,
obsługa kasy fiskalnej (w przypadku kasjera-sprzedawcy),
przyjmowanie towarów oraz sprawdzanie zgodności dostaw z zamówieniem (w przypadku magazyniera),
prace porządkowe.

Wymagania:
Książeczka do celów epidemiologiczno -sanitarnych dyspozycyjność (praca zorganizowana jest w systemie dwuzmianowym oraz w weekendy).

Prosimy o wysyłanie CV przez portal ogłoszeniowy.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z przepisami ustawy z dn. 10.05.2018 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. U. z 2018 r. poz. 1000).

………………...

(podpis kandydata do pracy)

Jeżeli CV zawiera zdjęcie prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wizerunkowych do budowania pozytywnego wizerunku Administratora w przestrzeni publicznej i mediach”. (zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.)

………………...

(podpis kandydata do pracy)

Jeżeli chce Pani/Pan, aby jego CV było wykorzystane dla potrzeb przyszłych rekrutacji proszę o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji” (zgodnie z art.6 ust.1 lit.a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

………………...

(podpis kandydata do pracy)

Administratorem danych jest Frac Bis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, kod pocztowy 00-414 Warszawa, ul. Orłowicza 8/6. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Dane osobowe są przetwarzane w celu pozyskania nowych pracowników (art.6 ust.1 lit.f RODO) przez okres niezbędny do zapełnienia wolnych wakatów, a po tym okresie dla celów i przez czas oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem; (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody).Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi informatyczne, telekomunikacyjne, prawne, z zakresu rachunkowości. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016r.

Warszawa Mokotów Mazowieckie