Firma Lux oferuje: pranie kanap, narożników i tapicerki | Warszawa

Dodane Czwartek, 23 Czerwca 2022, 17:10:22, ID ogłoszenia: 129060
120 zł
tel. 500 ... Pokaż
  • Kategoria: Sprzątanie
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 8

Opis ogłoszenia

Wykonamy pranie tapicerki meblowej na terenie miasta Warszawa i najbliższych okolic. Usługi realizujemy u klientów indywidualnych posiadających jedną kanapę oraz w biurach charakteryzujących się dużą powierzchnią wykładzin.

Pranie narożnika standardowej wielkości trwa około 90 minut. Pranie kanapy lub sofy około 60 minut. Posiadamy mocne ekstraktory skracające proces czyszczenia i odsysania wody z materiału.

Cennik:

dywany i wykładziny - 10zł/m2
krzesło - 20 zł
fotel - 60 zł
wersalka/tapczan - 120 zł
kanapa/sofa - 140 zł
narożnik - 170 zł
narożnik duży - 220 zł
narożnik w kształcie litery U - 270 zł

Minimum logistyczne na terenie Warszawy: 140 zł

W przypadku większej ilości mebli lub dużych powierzchni wykładzin istnieje możliwość negocjacji podanych cen

Pranie tapicerki wykonujemy urządzeniami marki, Santoema, Karcher, Bosch, Duplex i Kirby. Używamy środków piorących i czyszczących najlepszych firm: ChemSpec, Tersus i ProChem.

Pranie kanap kontynuujemy do uzyskania najlepszego możliwego efektu. W razie potrzeby powtarzamy proces odplamiania i płukania materiału. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji usług czyszczenia tapicerki meblowej i dywanów.

Zapraszamy do zadawania pytań i rezerwowania terminów za pośrednictwem kontaktu telefonicznego dostępnego w tym ogłoszeniu.

Zapewniamy najwyższą jakość czyszczenia, wolne terminy i bezpłatny dojazd. Zapraszamy klientów indywidualnych oraz instytucje i firmy. Wystawiamy faktury VAT.

Warszawa Mazowieckie