Fajne miejsce na wieczór kawalerski/panieński - Mazury (atrakcje,relaks,zabawa) dla WaSPA

Data dodania: 17 grudzień 2018 Ogłoszenie: 82206
500zł
Tel. 531... Pokaż
  • Kategoria: Turystyka
  • Typ oferty: Domki letniskowe
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 1055

Opis ogłoszenia

Nasze całoroczne obiekty to idealne miejsce na wypady z różnych okazji. Dlatego zachęcamy do organizacji:

Wieczoru panieńskiego i kawalerskiego na Mazurach
Nasz przepis na niezapomniane wieczory kawalerskie i panieńskie (z którego skorzystały już liczne pary):

zgrana grupa przyjaciół (do 12 os.),
ciekawa okolica (jak Mazury) pełna atrakcji, z których można skorzystać lub które można zamówić (np. ognisko, kulig, kino letnie, spływ kajakowy i inne atrakcje w plenerze wedle życzenia),
w odpowiedniej odległości od domu (czytaj – nie za bliskiej;),
dobry nocleg (np. całoroczny dom, my polecamy Jasminspa lub Wrzospa) z pełnym wyposażeniem umożliwiającym elastyczność i dowolność organizacji dnia,
sauna i spa – zwłaszcza dzień po;).
Oczywiście wszystkie te składniki oferujemy całorocznie, dostosowując się do życzeń gości. Wszak to przyszli panna i pan młodzi są bohaterami imprezy, a jej organizatorzy kucharzami i reżyserami. Warto pamiętać o basenie i ogrodzie – podstawowych atrakcjach pobytu na Mazurach w sezonie letnim. Impreza pod gołym niebem, nad jeziorem lub basenem z muzyką lub seansem filmowym, grillem i ogniskiem – to tylko podstawowy zestaw, który można dowolnie wzbogacać, korzystając z oferty okolicy, wyposażenia domu i własnej wyobraźni.

Wieczór panieński i kawalerski również na Mazurach może przebiegać pod wyznaczonym hasłem i motywem (jaki sobie wymyślicie), może być spędzony kulinarnie (w pełni wyposażona kuchnia umożliwi wszystkie działania kulinarne), kosmetycznie (z zamówioną kosmetyczką lub stylistką), sportowo (sporty wodne, zimowe, rowery, biegi i wędrówki), turystycznie i z relaksem (oprócz skorzystania z naszej sauny czy jacuzzi, polecamy usługi masażu).

Wieczór kawalerski w jednym domu, panieński w drugim
A gdyby tak zgrać obie imprezy i udać się w tym samym kierunku na dwie różne imprezy? To może być dobry pomysł! Zwłaszcza gdy chcecie spędzić na Mazurach więcej niż jeden wieczór.

Proponujemy dwa domy na oba typy imprez: wieczór kawalerski i wieczór panieński w jednym czasie, choć w dwóch różnych domach oddalonych od siebie ok. 30 km. Wrzospa dysponuje 3 sypialniami, salonem i jadalnią, Jasminspazaś 5 dużymi sypialniami, jadalnią i salonem.

Zapewniamy świetną zabawę w kameralnym gronie zaproszonych gości. Zachęcamy do skorzystania z udogodnień domów, które zamienią wieczór w niezapomniane chwile. W cenie zapewniamy gadżety min. szale boa, peruki, sole relaksacyjne do kąpieli, świece, światła dyskotekowe, nagłośnienie. Istnieje możliwość zamówienia kosmetyczki, cateringu lub tortu.


Dogodna lokalizacja, liczne atrakcje i w pełni wyposażone komfortowe domy całoroczne na Mazurach – na weekend, wakacje z dziećmi, wieczór panieński lub kawalerski.

Zarezerwuj już dziś
tel.: 531 440 447 lub
tel.: 501 148 411


Oba obiekty są niezależne i położone w różnych miejscach koło Ełku.

Warszawa Mokotów Mazowieckie