Ekipa Cie艣li Szalunkowych_Monachium

Data dodania: 22 marzec 2019 Og艂oszenie: 86564
za darmo
Tel. 510... Poka偶
  • Kategoria: Praca
  • Typ oferty: Praca za granic膮
  • Lokalizacja: Pruszk贸w
  • Wy艣wietle艅: 30

Opis og艂oszenia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, kt贸ra realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Niemiec poszukuje pracownik贸w - Do艣wiadczonych Cie艣li Szalunkowych prowadz膮cych w艂asn膮 dzia艂alno艣膰.

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Zadania:
鈥 stawianie szalunk贸w systemowych PERI, DOKA
鈥 klejenie, ko艂kowanie p艂yt izolacyjnych, listew drewnianych
鈥 wylewanie betonu, obr贸bka wyka艅czaj膮ca, kosmetyka betonu

Wymagania:
鈥 do艣wiadczenie zawodowe na stanowisku Cie艣li szalunkowego - minimum 3 lata,
鈥 umiej臋tno艣膰 czytania rysunku technicznego oraz plan贸w.
鈥 komunikatywna znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego przynajmniej u jednej osoby w teamie
鈥 prowadzenie w艂asnej dzia艂alno艣ci gospodarczej

Oferujemy:
鈥 stabilne, d艂ugotrwa艂e i legalne zatrudnienie
鈥 atrakcyjne zarobki, wyp艂acane terminowo
鈥 mo偶liwo艣膰 skorzystania z naszego zakwaterowania
鈥 pomoc w formalno艣ciach przy zak艂adaniu dzia艂alno艣ci gospodarczej i zdobyciem za艣wiadcze艅

Wi臋cej informacji pod numerem telefonu:
510 926 184 - (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Zainteresowane osoby prosimy o przesy艂anie CV na anna.marcinkiewicz@regess.eu

Je偶eli wyra偶asz zgod臋 na wzi臋cie udzia艂u procesie rekrutacji, pami臋taj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o

Warszawa Mokot贸w Mazowieckie