DZIENNIKARKA - REPORTERKA * DZIENNIKARZ - REPORTER

Data dodania: 04 listopad 2016Ogłoszenie: 32890
DZIENNIKARKA - REPORTERKA * DZIENNIKARZ - REPORTER
  • DZIENNIKARKA - REPORTERKA * DZIENNIKARZ - REPORTER - zdjęcia

Czy chciałabyś / chciałbyś zostać redaktorem polityczna.tv? Poszukujemy osób zainteresowanych odbyciem praktyk zawodowych lub chcących zapoznać się z pracą dziennikarską i reporterską. Praktyki „non-profit” (bez wynagrodzenia), odbywają się w Warszawie na terenie Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej jak i na terenie Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Po ukończeniu praktyki zawodowej wystawiane jest zaświadczenia odbycia praktyki wraz z oceną praktyki i podsumowaniem wykonanej pracy.

Oferujemy możliwość płatnej, stałej współpracy (po pozytywnej ocenie praktyki), szkolenia z zakresu „zachowania się przed obiektywem”, szkolenia z zakresu przeprowadzania wywiadów – reportaży, oraz uzyskanie legitymacji prasowej grupy novon.media lub/i polityczna.tv, pracę w ciekawym zespole przy różnorodnych wydarzeniach.

Jeśl jesteś zainteresowana / zainteresowany, prosimy o przesłanie krótkiego CV wraz z załączonym zdjęciem, oraz dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez redakcję polityczna.tv oraz podmiotów związanych z polityczna.tv, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 (z późniejszymi zmianami).”, na adres E-Mail: tv@polityczna.tv

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena wymienię
Kategoria: Praca
Typ oferty: Praktyki - staże
Wymiar: Inny
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 470

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.