Działka ze stawem 2400 m2 i domem, Charzykowy!

Data dodania: 07 maj 2019 Ogłoszenie: 88995
220000zł
Tel. 720... Pokaż
  • Kategoria: Domy
  • Typ oferty: Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 27

Opis ogłoszenia

Jest takie piękne miejsce na ziemi gdzie natura zagląda nam przez okno, a z okna rozciąga się na nią widok!!


Przedstawiamy państwu bardzo ciekawą nieruchomość położoną w miejscowości Charzykowy, sąsiadującą z naturą w postaci lasu, stawu i w niewielkiej odległości od jeziora.


Nieruchomość usytuowana na dwóch działkach o łącznej powierzchni 2359m2. Jedna z działek zabudowana jest budynkiem mieszkalnym - murowanym o powierzchni ok. 70m2, natomiast druga zagospodarowana jest stawem oraz licznymi nasadzeniami.


Piękne miejsce na wypoczynek, relaks oraz możliwość połowu ryb z własnego zbiornika wodnego!


Dom wybudowany przez właścicieli w latach 80-tych, wymaga nieco nowego nakładu finansowego oraz pomysłu, tak aby przyszli właściciele mogli cieszyć się w pełni urokiem całego terenu (co nie znaczy, że nie można go użytkować już teraz! )

W skład domu wchodzi:

Parter: pomieszczenie gospodarcze, łazienka z prysznicem ( do kapitalnego remontu), pokój z wyjściem na ogród, schody drewniane prowadzące na piętro.

Piętro: korytarz, mała kuchnia, WC, pokój z wyjściem na balkon i zapierającym dech widokiem na cały ogród i staw.

Okna drewniane, dach pokryty eternitem, na podłogach wykładzina typu PCV.

Właściciele użytkując nieruchomość przyozdobili dom w ganek oraz liczne miejsca na wypoczynek.

Główny dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną gminną.

Wielkość działki, na której umiejscowiony jest staw, stwarza możliwości przeznaczenie terenu na cele rekreacyjne ( rozbicie namiotów, postawienie przyczepy kempingowej, a przy tym możliwość czerpania zysków wynajmując turystom), z tej części działki dojście do jeziora nie potrwa dużej niż 5 minut spacerem, gdyż w linii prostej do jeziora dzieli nas zaledwie 300m.

Jest to też drugi możliwy dojazd do nieruchomości drogą gminną - polną.


Nieruchomość wyposażona w kanalizację miejską, wodę i prąd. Ogrzewanie za pomocą pieca kominkowego na drewno, tylko na piętrze budynku.. W niedalekiej odległości znajduje się gaz, co stwarza możliwość założenia ogrzewania gazowego.


Ogród zadbany z różnymi nasadzeniami, znajdziemy tu między innymi drzewo czereśni, różnego rodzaju krzewy, drzewka oraz roślinny, wspomniany wcześniej piękny i duży staw dodaje niesamowitego uroku tej działce !!!

Nieruchomość zadbana, ogrodzona, położona bardo blisko lasu, wśród zabudowań o podobnej architekturze.


Jeżeli cenisz sobie naturę, marzysz o dużej działce ze stawem, o małym domu, a przy tym bliskości jeziora, to nie zwlekaj i umów się z nami, by bliżej poznać prezentowaną nieruchomość!!


Zainwestuj w Charzykowy i ciesz się urokiem natury w każdy dzień!!


Zapraszamy !!!

Oferta numer 99-2019

www.chbn.pl

Warszawa Mokotów Mazowieckie