Działka z widokiem na jezioro, 1491 m2

Data dodania: 28 grudzień 2018 Ogłoszenie: 82568
112000zł
Tel. 720... Pokaż
  • Kategoria: Nieruchomości
  • Typ oferty: Działki i grunty
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 79

Opis ogłoszenia

Do sprzedaży działka usługowo-budowlana o powierzchni 1491 m2 usytuowana w malowniczej miejscowości wypoczynkowej Swornegacie oddalonej 17 km od miasta Brusy, 27 km od Chojnic.Nieruchomość usytuowana przy drodze głównej z pięknym widokiem na Jezioro Karsińskie, od którego ową działkę dzieli zaledwie 500 m.

Media w drodze, teren płaski, dojazd drogą asfaltową, obok zabudowania domów jednorodzinnych. Działkę obejmuje plan miejscowy zagospodarowania przestrzennego.

Ze względu na położenie działka idealnie nadaje się na zabudowę domu mieszkalnego jak i domków letniskowych, restauracji, usług typu agroturystyka itp.Miejscowość Swornegacie położona jest nad rzeką Brdą, pomiędzy jeziorami Karsińskim i Witoczno na Pojezierzu Pomorskim, na terenie Parku Krajobrazowego. Ponadto miejscowość oferuje mnóstwo atrakcji takich jak spływy kajakowe, lasy bogate w runo leśne, liczne szlaki wodne, konne oraz rowerowe.

Swornegacie ciągle rozwijają się i stają się miejscowością wczasową szeroko znaną w Polsce jaki i poza granicami kraju.Świetna lokalizacja z pięknym widokiem na jezioro !!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
oferta 60-2016 www.chbn.pl

Warszawa Mokotów Mazowieckie