Działka w ustronnym miejscu- CHOJNICE!!!

Data dodania: 22 sierpień 2019 Ogłoszenie: 96276
115000zł
Tel. 720... Pokaż
  • Kategoria: Nieruchomości
  • Typ oferty: Działki i grunty
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 124

Opis ogłoszenia

Jeśli marzy Ci się wybudowanie domu jednorodzinnego w spokojnej okolicy Chojnic-to mamy dla Ciebie idealną propozycję!!

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 848 m2, zlokalizowaną w Chojnicach przy ul. Ustronnej, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.Działka w kształcie idealnego prostokąta o wymiarach: 38m x 22 m. Teren suchy, płaski, z kilkoma nasadzeniami ( drzewa owocowe).

Media: woda, kanalizacja oraz prąd na granicy działki. Dodatkowo studnia głębinowa na terenie działki oraz w planach przyłączenie gazu ziemnego.

Nieruchomość ogrodzona z trzech stron. Wjazd bezpośrednio z drogi asfaltowej.

Teren działki jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczony symbolem MN- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, co daje nam pewność inwestycji i gwarancję o rodzaju zabudowy w sąsiedztwie.

Doskonała lokalizacja, piękna, spokojna, cicha i zielona okolica, wokół rzadka zabudowa jednorodzinna i działki niezabudowane. Jednocześnie wygodne i szybkie połączenie z centrum Chojnic.

Teren pełen uroku dla osób kochających bliskość natury. Mieszkając w tej lokalizacji możesz korzystać z walorów życia z dala od zgiełku miasta, a w niewielkiej odległości mieć nie tylko sklepy i urzędy, ale także przedszkole oraz szkołę.Oferta nr 67-2019

www.chbn.plDziałka częściowo ogrodzona, wjazd z ulicy asfaltowej, ustronne tereny, możliwość szybkiej zabudowy!!

Zapraszamy na prezentację!!!

Warszawa Mokotów Mazowieckie