Działka usługowa bezpośrednio przy obwodnicy !

Data dodania: 07 luty 2019 Ogłoszenie: 84503
180000zł
Tel. 720... Pokaż
  • Kategoria: Nieruchomości
  • Typ oferty: Działki i grunty
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 73

Opis ogłoszenia

Proponujemy Państwu nieruchomość gruntową położoną przy ulicy Jana Pawła II w Człuchowie, dojazd od ulicy T. Kościuszki.

Znakomita lokalizacja, przy drodze krajowej 22 przesądza o jej atrakcyjności, na wszelkiego rodzaju działalność usługową, handlową, czy inwestycyjną.

Nieruchomość ma powierzchnię 1747 m2 i regularny kształt, umożliwiający takie jej zaaranżowanie, aby wykorzystać kameralność części działki na cele mieszkaniowe.Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miasta Człuchów – 05.U -tereny zabudowy usługowej, dopuszcza się w planie funkcje mieszkaniowe, powiązane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Media: woda, prąd, kanalizacja w drodze przy działce.

Dojazd drogą utwardzoną z płyt betonowych.

W pobliżu zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, jednorodzinna oraz mieszkaniowo-usługowa.

W niedalekiej odległości stacja kontroli pojazdów.

Idealne miejsce np. na: zakład mechaniki pojazdowej, zakład stolarski, centrum medyczne-kompleks gabinetów lekarskich, zakład fryzjersko-kosmetyczny i wiele innych.

Dużym atutem jest bliskość drogi krajowej 22, gdzie codziennie przejeżdża mnóstwo potencjalnych klientów, co za tym idzie, jest to również idealne miejsce na reklamę swojej działalności.

Działka usługowa bezpośrednio przy obwodnicy Człuchowa, idealny kształt i powierzchnia, gotowa do zabudowy od zaraz, idealna inwestycja !!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i prezentację !!
oferta 164-2017 www.chbn.pl

Warszawa Mokotów Mazowieckie