Działka na skarpie z widokiem na jezioro !!

Data dodania: 06 listopad 2018 Ogłoszenie: 79912
79000zł
Tel. 720... Pokaż
  • Kategoria: Nieruchomości
  • Typ oferty: Działki i grunty
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 64

Opis ogłoszenia

Szukacie Państwo działki z widokiem na jezioro, nie przegapcie okazji !!Ofertę sprzedaży stanowi działka o powierzchni 1060 m2, usytuowana w miejscowości Raciąż, przy ulicy Wczasowej, w powiecie tucholskim , gminie Tuchola, w województwie kujawsko-pomorskim.Nieruchomość niezabudowana, teren działki częściowo pochyły, dzięki czemu uzyskujemy piękny, niepowtarzalny widok na jezioro.

Media: woda, prąd, kanalizacja, dojazd drogą asfaltową. W pobliżu zróżnicowana zabudowa wolnostojących domów mieszkalnych, jednorodzinnych.

Teren nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dzięki czemu możemy wystąpić o warunki zabudowy na wymarzony dom.

Idealne miejsce do osiedlenia się na stałe lub na letnie wypady z dala od wielkomiejskiego zgiełku, gdzie nie zabraknie czystego powietrza, lasu, miejsc do spacerów, itp.Działka na skarpie z pięknym widokiem na jezioro, idealna powierzchnia, możliwość wybudowania domu marzeń, dobra cena !!!Raciąż to piękna wieś otoczona trzema jeziorami, dynamicznie rozwijająca się w kierunku turystki, leżąca z dala od głównych dróg i tras przelotowych. Znajdziemy tu szkołę, sklepy, kościół, przychodnię lekarską, a równocześnie mnóstwo miejsc do spacerów na łonie natury, jezioro z piękną plażą, liczne szlaki rowerowe.

CENA : 79 tys. zł.

Oferta godna polecenia !!
oferta 108-2018 www.chbn.pl

Warszawa Mokotów Mazowieckie