Działka budowlana na terenie pełnym natury !!

Data dodania: 05 luty 2019 Ogłoszenie: 84347
119000zł
Tel. 720... Pokaż
  • Kategoria: Nieruchomości
  • Typ oferty: Działki i grunty
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 59

Opis ogłoszenia

Jeżeli cenisz sobie ciszę, relaks, a w głowie masz już gotowy projekt domu i do spełnienia marzeń pozostał tylko zakup działki? To Twój szczęśliwy dzień !!Prezentowana działka usytuowana jest na pięknym nowym osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości rekreacyjno-wypoczynkowej Charzykowy, przy ulicy Cisowej.

Działka ma idealną powierzchnię 1242 m2, w kształcie prostokąta o wymiarach

40 x 30 metrów.

Usytuowanie nieruchomości na płaskim terenie, daje możliwość budowy wspaniałego domu w krótkim czasie, płaski teren, a jednocześnie najwyżej położona działka w całym kompleksie z piękny widokiem na Jezioro Charzykowskie.

Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - 4MN-tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Dostępne media: prąd(skrzynka na działce), woda w odległości ok. 100 metrów od nieruchomości.

Działka posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej, poprzez drogę dojazdową gminną.

Teren jest suchy, w bardzo bliskiej odległości od lasu, a jednocześnie dookoła zabudowa nowych domów wolnostojących, jednorodzinnych.

Komunikację z miastem Chojnice zapewnią autobusy miejskie, natomiast dojazd samochodem zajmie nam może ok. 5 minut.Charzykowy to wieś turystyczno-letniskowa położona w województwie pomorskim, powiecie chojnickim, gminie Chojnice nad Jeziorem Charzykowskim. Jej popularność związana jest między innymi z kolebką żeglarstwa. W centrum wsi znajduje się: poczta, kościół, policja, ośrodek zdrowia, apteka, sklepy, szkoła z bazą noclegową oraz biblioteka publiczna. Z pewnością prestiż miejscowości podniesie powstający hotel SPA.Działka z widokiem na jezioro, cechuje się pięknym krajobrazem, sąsiedztwo lasów, idealne wymiary, to zaledwie tylko kilka atutów powyższej nieruchomości !!!Zapraszamy na prezentację !!
oferta 112-2017 www.chbn.pl

Warszawa Mokotów Mazowieckie