Do艣wiadczony Programista PHP

Data dodania: 12 sierpie艅 2017Og艂oszenie: 55521

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
* Projektowanie, implementacja i utrzymanie system贸w rozwijanych przez Firm臋
* Realizowanie zada艅 wynikaj膮cych z planu projektu i dokumentacji technicznej
* Tworzenie dokumentacji projektowej i u偶ytkowej
* Opiniowanie dokumentacji analitycznej

Nasze wymagania:
* Bardzo dobrej znajomo艣ci j臋zyka PHP
* Do艣wiadczenia w pracy z frameworkami: Zend, Laravel
* Znajomo艣ci podstaw technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery
* Do艣wiadczenia w korzystaniu z us艂ug sieciowych SOAP i zwi膮zanych z nimi technologii
* Do艣wiadczenia w tworzeniu i korzystaniu z REST API
* Umiej臋tno艣ci korzystania z system贸w zarz膮dzania wersjami (Git, Geritt)
* Wykszta艂cenia wy偶szego technicznego (wskazane informatyczne)
* Znajomo艣ci j臋zyka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
* Zdolno艣ci analitycznych
* Odpowiedzialno艣ci, sumienno艣ci i dok艂adno艣ci

Mile widziane:
* Do艣wiadczenie w pracy z AngularJS 1
* Znajomo艣膰 dodatkowych technik i narz臋dzi (narz臋dzia CASE, notacja UML)
* Wiedza na temat zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczeg贸lno艣ci funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych.
* Do艣wiadczenie lub znajomo艣膰 metodyki Agile / Scrum

Oferujemy:
* Solidny sprz臋t komputerowy
* Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prac臋,B2B
* Praca w zespole, kt贸ry ch臋tnie dzieli si臋 wiedz膮 i do艣wiadczeniem
* Mo偶liwo艣膰 zg艂aszania i realizowania w艂asnych pomys艂贸w
* Karta Multisport
* Opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
* Sekcje zainteresowa艅 Pracownik贸w (biegowa, siatkarska, pi艂ki no偶nej, programowania i gier planszowych)
* Mo偶liwo艣ci rozwoju: projekty, rekrutacje wewn臋trzne, szkolenia i konferencje
* Dofinansowanie nauki j臋zyka angielskiego
* 艢wie偶e owoce w biurze

Nr ref: ref2673927315
W odpowiedzi na og艂oszenie prosimy o za艂膮czenie CV wraz z numerem referencyjnym (e-mail: praca1@teamquest.pl).

Cena za darmo
Kategoria: Dam prac臋
Typ oferty: Informatyka
Lokalizacja: Warszawa
Wy艣wietle艅: 24

Najcz臋艣ciej ogl膮dane:

og艂oszenia lokalne warszawa

Podobne og艂oszenia Zobacz wszystkie og艂oszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych og艂oszeniach