Domki na wyspie na Mazurach

Data dodania: 08 marzec 2013 Ogłoszenie: 263
27zł
Tel. 515... Pokaż
  • Kategoria: Turystyka
  • Typ oferty: Domki letniskowe
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 2222

Opis ogłoszenia

Zapraszamy do wynajęcia dwóch domków letniskowych czteroosobowych nad wodą, na wyspie znajdujących się na 60 ha gospodarstwie w samym centrum Zielonych Płuc Polski.


Gospodarstwo położone jest na uboczu wsi Czukty, w przepięknej okolicy, w otoczeniu zielonych wzgórz, kwietnych łąk, lasów pełnych grzybów i krystalicznie czystych jezior na pograniczu Pojezierza Zachodniosuwalskiego i Mazur Garbatych.

Każdy z domków posiada dwa pokoje z TV i DVD, radio z wejściem USB oraz czytnikiem kart SD, aneks kuchenny z lodówką i kuchenką gazową, łazienkę z prysznicem.
Domki posiadają zadaszone tarasy z widokiem na wodę. Do dyspozycji prywatna plaża, grill, ognisko, łódka.
Możliwość kąpieli w wodach otaczających wyspę.
Dogodne miejsce do wędkowania, gdyż wody wokół wysepki obfitują w takie gatunki ryb jak karp, karaś, lin, szczupak, okoń, płoć, krasnopiórka, amur.
Doskonałe miejsce także do spacerów, ponieważ na terenie gospodarstwa znajduje się prywatny las, zagajniki, rozlewiska stworzone przez bobry, a także jedno z najwyższych wzniesień w okolicy, z którego rozpościera się przepiękny widok.
Przez teren gospodarstwa przepływają dwie rzeczki.
Bardzo dobre miejsce do obcowania z dziką przyrodą. Na gospodarstwie można obserwować takie gatunki zwierząt jak bocian biały, czapla siwa, kormoran czarny, gacek brunatny, mewy, łabędzie, dzikie kaczki, rybołowy, bobry, sarny i wiele innych zwierząt.
Ciekawostką gospodarstwa są pozostałości okopów z czasów II wojny światowej.
Możliwość korzystania z bani(sauny)-gorącej beczki znajdującej się na terenie gospodarstwa.

Akceptujemy zwierzęta domowe.


Więcej info na stronie internetowej www.domkinawysepce.republika.pl
www.facebook.com/domki.czukty

Warszawa Mokotów Mazowieckie