Dom z budynkami gospodarczymi, blisko Chojnic !!

Data dodania: 16 maj 2018 Ogłoszenie: 72280
295000zł
Tel. 720... Pokaż
  • Kategoria: Domy
  • Typ oferty: Domy na sprzedaż
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 132

Opis ogłoszenia

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wraz z zabudowaniami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 4.700 m2 w miejscowości Czartołomie, w gminie Chojnice, w powiecie chojnickim, w województwie pomorskim.W skład nieruchomości wchodzą :

dom mieszkalny o powierzchni 88 m2, w skład którego wchodzi wiatrołap, korytarz, trzy pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia, z jednego z pokoi mamy wyjście na ogród. Dodatkowo w piwnicy znajduje się kuchnia tzw. letnia, trzy pomieszczenia gospodarcze, wc oraz kotłownia.

pięć budynków gospodarczych pełniących funkcję garaży oraz warsztatów

stodołaMedia: energia elektryczna, woda gminna, kanalizacja gminna.Dom wymaga remontu według własnej aranżacji. Ogrzewanie za pomocą pieca CO2 na węgiel i drzewo. Latem ciepła woda z bojlera na prąd.Na dachu budynku mieszkalnego papa. Budynki gospodarcze w bardzo dobrym stanie, do niedawna z powodzeniem używane. Na części dachów nowa blachodachówka oraz rynny. Solidne i masywne wrota wejściowe oraz drzwi.Lokalizacja z dala od centrum wsi, dookoła pojedyncze gospodarstwa rolne oraz grunty orne. W niedalekiej odległości również widoczny las.Dojazd do posesji drogą gminną, nieutwardzoną.Powierzchnia działki oraz budynki gospodarcze stwarzają możliwość np. hodowli zwierząt bądź prowadzenia warsztatu naprawczego.Dodatkowo istnieje możliwość zakupu ziemi pod uprawę o powierzchni 63599 m2 za cenę 335 tyś zł.Do najbliższego miasta Chojnic zaledwie 3 km.

Oferta dla osób ceniących ciszę i spokój !!Nieruchomość ta zapewnia potencjalnemu nabywcy, który marzy o własnym domu na wsi swojski i sielski klimat !!Zapraszamy do kontaktu !!

Warszawa Mokotów Mazowieckie