Dom os. Kabaty

Data dodania: 21 kwiecień 2018 Ogłoszenie: 70880
7500zł
Tel. 798... Pokaż
  • Kategoria: Domy
  • Typ oferty: Domy do wynajęcia
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 639

Opis ogłoszenia

Do wynajęcia pół nowo wybudowanego bliźniaka na ulicy Rzekotki 4 na Os. Kabaty w Warszawie. Dom będzie doskonały zarówno do zamieszkania jak i z przeznaczeniem na siedzibę firmy, biura. Powierzchnia mieszkalna wg projektu to 167 m2. Całkowita powierzchnia domu to 299 m2. Budynek ma kondygnacje piwnic oraz 3 kondygnacje naziemne: parter, piętro oraz strych.
Na poziomie piwnic znajduje się garaż na dwa samochody, pomieszczenie CO, pralnia, oraz pomieszczenia gospodarcze o powierzchni 23,5 m2, możliwość wybudowania WC.
Na parterze jest salon z kominkiem o pow 48 m2, gabinet 8,8 m2, kuchnia, jadalnia oraz WC.
Na piętrze jest sypialnia o pow 26,4 m2 z łazienką i garderobą, dwie sypialnie o pow. 15 m2 oraz łazienka (możliwość wykorzystania pokoi na pomieszczenia biurowe).
Na strychu o pow 28,5 m2 (dla wys. pow. 2,2 m) jest otwarta powierzchnia, możliwość wybudowania łazienki.
Na posesji znajdują się dwa miejsca postojowe.
Budynek posiada wszystkie niezbędne instalacje, we wszystkich pokojach instalacja TV oraz gniazda sieciowe z oddzielnym obwodem elektrycznym.

Dom znajduje się przy ciągu pieszo-jezdnym w odległości 300 metrów od Lasu Kabackiego. Możliwość zaparkowania samochodów również poza posesją. W pobliżu jest stacja metra oraz linie autobusowe zapewniające połączenia komunikacyjne z innymi dzielnicami miasta. W okolicy jest w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa. Okolica: fitness, basen, zabudowa niska, bank/bankomat, apteka, przychodnia/szpital, autobus, metro, centrum handlowe, żłobek, przedszkole, plac zabaw, szkoła podstawowa, gimnazjum, sklep, weterynarz, park, las.
Czas najmu: preferowana umowa na 2 lata (możliwość indywidualnego dostosowania pomieszczeń)
Koszt najmu: 7.900 PLN + media
Kaucja: do uzgodnienia
Kontakt bezpośredni: nr telefonu 798 448 117

Warszawa Mokotów Mazowieckie