Doktorantka UW - pilne terminy, prace zaliczeniowe, eseje, prezentacje

Data dodania: 08 styczeń 2018Ogłoszenie: 64563
Doktorantka UW - pilne terminy, prace zaliczeniowe, eseje, prezentacje
  • Doktorantka UW - pilne terminy, prace zaliczeniowe, eseje, prezentacje - zdjęcia

Od ponad dziesięciu lat zajmuję się pomocą przy poprawnym pisaniu wzorów prac zaliczeniowych, dyplomowych, licencjackich, magisterskich, doktorskich w obszarze szeroko pojętej humanistyki ( socjologia, politologia, psychologia, prawo, historia, pedagogika, polityka społeczna, etc.). Usługę wykonuję z należytą rzetelnością, dokładnością, profesjonalnie – dotrzymuję ustalonych terminów, zapewniam pełną dyskrecję.
Pomagam przy dobraniu tematu, przygotowanie Struktury/Planu Pracy,przygotowania bibliografii,przygotowania poszczególnych Rozdziałów teoretycznych i badawczych.
W swojej pracy korzystam z szerokiego zaplecza materiałów, książek, raportów, opracowań, materiałów konferencyjnych. Dysponuję szeroką bazą materiałów własnych, ale korzystam przede wszystkim z zasobów bibliotek: Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Biblioteki Narodowej.
Zajmuję się również poprawianiem plagiatu, korektą stylistyczną, gramatyczną ortograficzną prac, a także poprawą prac wykonanych przez inne osoby. Wykonuję również obliczeń i analiz w programach statystycznych (SPSS). Dokonuję pilnych zleceń ( wykonanie do 24 h).
Stawka za pracę jest ustalana indywidualnie na podstawie kilku czynników takich jak termin, ilość stron oraz temat pracy. Gwarantuję BEZPŁATNE poprawki i raport z antyplagiatu. Rozliczenie następuje zazwyczaj po napisaniu jednego rozdziału lub w innym ustalonym z klientem rozwiązaniu. Możliwość rozłożenia na RATY.
Oferuję możliwość spotkania bezpośredniego i omówienia preferencji oraz wymagań klient

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 3 )

Cena 1zł
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Pisanie prac
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 223

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.