Dobrze prosperujący obiekt gastronomiczny w Chojnicach !!

Data dodania: 10 lipiec 2018 Ogłoszenie: 74493
890000zł
Tel. 720... Pokaż
  • Kategoria: Nieruchomości
  • Typ oferty: Biura - lokale użytkowe
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 181

Opis ogłoszenia

SZANOWNI PAŃSTWO !!! OKAZJA GOTOWY BIZNES !!Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży prosperujący budynek handlowo - gastronomiczny zlokalizowany na działce o powierzchni 1397 m2 w ponad czterdziestotysięcznym mieście Chojnice.

Budynek parterowy, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 613,9m2, w tym powierzchnia sal konsumpcyjnych i biurowa 347,66m2. Powierzchnia handlowa wynosi 89,59m2.

W budynku funkcjonują trzy niezależne pokoje z aneksem kuchennym i łazienką mogące stanowić doskonałą bazę do wynajmu.

Funkcja budynku usługowo-handlowa.W skład tych powierzchni wchodzą:

-cztery sale bankietowe mieszczące ogólnie ponad 100 osób, jedna z barem, największa ma powierzchnię ok. 100 m2. Sale dzielą drzwi, dzięki temu mogą się tu odbywać cztery imprezy jednocześnie,

-zaplecze sanitarne dla pracowników, kuchnia, pomieszczenia biurowe, magazyn,

-trzy toalety dla gości,

-powierzchnia handlowa składa się z dwóch pomieszczeń, w jednej z nich znajduje się piec centralnego ogrzewania.

Ogrzewanie za pomocą pieca na węgiel i drzewo, dodatkowo dwa kominki dające ciepła oraz tworzące niepowtarzalny klimat.

Część handlowa w tej chwili nie jest użytkowana, w przeszłości znajdował się tak sklep ogrodniczy, można tę powierzchnię zagospodarować jako kolejną salę gastronomiczną lub utworzyć miejsca sypialniane dla gości.

Teren uzbrojony w sieć wodociągową, energetyczną oraz kanalizacyjną. Gaz w granicy działki.

Budynek murowany, częściowo ocieplony, parterowy, w dobrym stanie technicznym, nie wymagający nakładów finansowych, dach spadzisty, kryty papą, okna PCV. W części sal konsumpcyjnych na podłogach kafle, na ścianach tynk cementowo-wapienny, w części sanitarnej oraz kuchni na podłodze oraz ścianach glazura i terakota. Całość utrzymana w swojskim, przyjaznym klimacie.

Znaczącym atutem jest wielkość i kształt działki. Przed budynkiem zadaszone(na dachu strzecha) miejsca z ławkami dla gości, miejsce na grill dla większej ilości gości, teren w całości utwardzony kostką typu POLBRUK. Za budynkiem dużo miejsc parkingowych dla klientów.

Dojazd drogą asfaltową, w pobliżu zabudowa obiektów hadlowo-usługowych oraz budynków mieszkalnych.

Obiekt z powodzeniem funkcjonuje, min. odbywają się tutaj cotygodniowe zabawy taneczne przy orkiestrze lub didżeju. Ponadto imprezy okolicznościowe typu: komunie, wesela, urodziny, rocznice ślubu, zabawy sylwestrowe, itp. Obiekt posiada bazę rezerwacji na imprezy okolicznościowe.

Chojnice to urokliwe miasto w województwie pomorskim, położone na Pomorzu Gdańskim, przy drodze krajowej 22, w odległości ok. 120 km od Gdańska, 100 km od Bydgoszczy. Prężnie rozwijające się miasteczko, pełne uroku z piękną starówką i Parkiem Tysiąclecia. Dookoła mnóstwo miejscowości turystycznych, czystych jezior, lasów bogatych w runo leśne, ścieżek rowerowych.

To wszystko zachęca turytów do odwiedzin tego miasta, dzięki temu taki obiekt cieszy się dużym powodzeniem.Gotowy, prosperujący, dochodowy obiekt gastronomiczny, gotowe rezerwacje na kolejne lata, dzięki dużej powierzchni możliwość powiększenia o kolejną salę lub utworzenia miejsc sypialnianych, możliwość czerpania zysku od zaraz !!Cena - 890 000 zł nettoSerdecznie zapraszamy Państwa na prezentację !!

Warszawa Mokotów Mazowieckie