Do wspólnego biznesu szukam lojalnego partnera

Data dodania: 04 listopad 2018Ogłoszenie: 79791
Do wspólnego biznesu szukam lojalnego partnera
  • Do wspólnego biznesu szukam lojalnego partnera - zdjęcia


Potrzebuje kogoś ogarniętego kto zaangażuje się ze mną w założenie od podstaw pewnej działalności o charakterze usługowym i zapewni jeśli zajdzie taka potrzeba pewne środki finansowe na realizację tego w początkowej fazie rozwoju.
Chcę zorganizować działalność dość nietypową i powiązaną ściśle z turystyką.
Jest to koncepcja o nazwie Service -Tourist Assistance czyli całodobowa pomoc Polskim turystom przebywającym w Hiszpanii.
Usługa ta nie wymaga stałego przebywania w Hiszpanii mojej osoby i potencjalnego wspólnika.
Specyfika tej działalności to między innymi zajmowanie się obsługą przeważnie indywidualną a z czasem może i grupową osób które chciałby mieć ze sobą tzw; przewodnika,tłumacza zarazem osobistego, co załatwi praktycznie dla niego wszystko i pomoże w wszelkich kwestiach począwszy od odbioru z lotniska czy przed przyjazdem danej osoby znalezienia kwatery,hostelu,hotelu czy nawet tradycyjnego domu z basenem w zależności od portfela klienta.
Mogę zaoferować każdemu transport w Hiszpanii bo znam kilku zaufanych kierowców z busem pasażerskim,autem osobowym czy nawet autokarem.
Ważną sprawą byłaby nasza dodatkowa oferta czyli opcja organizacji turystom atrakcji poprzez pokazanie wszelkich super miejsc do zwiedzania,oraz zaoferować im doznań kulinarnych w wysublimowanych restauracjach regionalnych np Katalońskiej czy Kalabryjskiej kuchni a przede wszystkim także pomoc jako opiekun,tłumacz czy to w dzień czy nawet w nocnym klubie jak zajdzie taka potrzeba -
W Hiszpanii mam także odpowiednie osoby które mają doświadczenie w obsłudze indywidualnej turystów w Hiszpanii pracując kiedyś jako piloci i tłumacze.
Posiadam osobiście tzw , numer N.I.E który jest potrzebny przy dopełnianiu wszelkiego rodzaju formalności administracyjnych,

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 3 )

Cena za darmo
Kategoria: Turystyka
Typ oferty: Pozostałe
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 90

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.