Do działu weryfikacji i wsparcia użytkowników w j. POLSKIM

Data dodania: 06 lipiec 2018 Ogłoszenie: 74385
za darmo
Tel. ... Pokaż
  • Kategoria: Praca
  • Typ oferty: Praca za granicą
  • Wymiar: Pełny etat
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 167

Opis ogłoszenia

Do działu weryfikacji i wsparcia użytkowników w j. POLSKIM dla  EPSON, Philips and LifeScan
Zadania: Praca z językiem polskim, odpisywanie na zapytania użytkowników, kontakt mailowy i telefoniczny, weryfikowanie uzyskanych informacji ( nie sprzedaż)
Praca nie wymaga znajomości języka angielskiego – służy on tylko do wewnętrznej komunikacji z przełożonymi i współpracownikami – angielski min B1 +
Praca w biurze w Sofii od poniedziałku do piątku w stałych godzinach 9:00 – 17:00  
Wynagrodzenie: 4100 zł brutto = 3500 zł  + ponad 500 zł premii co miesiąc  (1650 lev gross + 15%)
Gwarantujemy: umowę o pracę, opłacone zakwaterowanie razem z depozytem na 2 miesiące, ubezpieczenie medyczne, podnoszenie kwalifikacji, płatny urlop, ZWROT KOSZTÓW TRANSPORTU do Sofii oraz pakiet Voucherów/ Kuponów na artykuły spożywcze o wartości 30 Euro  = 125 zł każdego miesiąca
Nie wymagamy doświadczenia. Gwarantujemy szkolenia


Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV w języku angielskim z dopiskiem Praca Bułgaria
  

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Młynarska 39 lok.132  dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji  w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Warszawa Mokotów Mazowieckie