Czy znajdę tu specyficzną dziewczynę którą warto pokochać ?

Data dodania: 05 luty 2018Ogłoszenie: 66469
Czy znajdę tu specyficzną dziewczynę którą warto pokochać ?
  • Czy znajdę tu specyficzną dziewczynę którą warto pokochać ?  - zdjęcia

Cześć wszystkim
Tak jak w temacie pragnę zapytać czy jest tu dziewczyna którą warto obdarzyć uczuciem ? A kto chce obdarzyć ? Chłopak 28l, wysoki brunet. Niepalący. Wygląd przyzwoity. O wielu pasjach i talentach. Bez burzliwej przeszłości w związkach. Pragnący spotkać kogoś sensownego z kim można iść przez życie, mieć dzieci, dom, psa , rybki akwariowe w liczbie 12

Osobę inteligentną , odpowiedzialną będącą mieszkanką racjonalności i szaleństwa. Posiadającą jakieś priorytety i wartości. W tytule użyłem słowa specyficzna – dlaczego ? Otóż poszukuję dziewczyny która od chłopaka , narzeczonego, męża w pożyciu oczekuje przede wszystkim posłuszeństwa, czułych ust i sprawnego języka…Nie każdy mężczyzna pragnie kobiety która przed nim klęka. Niektórzy wolą padać do stóp…Tego typu mam naturę.

Tylko bez niewłaściwych skojarzeń. Nie szukam miłośniczki sado maso tylko femdom jak już.
Z góry uprzedzam iż nie szukam przygód, nie spotykam się na takowe, nie wysyłam ani nie chce żadnych nagich zdjęć. Bo wolę poznać wpierw dusze niż ciało.
Preferuje dziewczyny w wieku ok 22-34 bezdzietne tylko i wyłącznie szukające związku na poważne z uwzględnieniem powyższego. Żadne friendzony , relacje z bonusem mnie nie interesują !!!
Warszawa i okolice.
Ps. Jestem w stanie negocjować posiadanie psa i rybek . Dobrze byś miała pogodną naturę i choć minimalne poczucie humoru

Kłaniam się nisko R.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 3 )
Cena za darmo
Kategoria: Towarzyskie
Typ oferty: Matrymonialne
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 206

Najczęściej oglądane:


ogłoszenia lokalne warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.