Czarny PR(antyreklama) dla Twojej konkurencji | Zdobądź przewagę na rynku.

Data dodania: 28 styczeń 2018 Ogłoszenie: 65913
za darmo
Tel. 530... Pokaż
  • Kategoria: Usługi
  • Typ oferty: Usługi reklamowe
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Wyświetleń: 503

Opis ogłoszenia

Kto pierwszy się do nas zgłosi? Ty, czy Twoja konkurencja?

ZŁA opinia na rynku o konkurencji to źródło Twojego sukcesu!


Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w Czarnym PR. Doskonale znamy rynek reklamy i mechanizmy psychologiczne, które wpływają na decyzje zakupowe klientów. Z naszej oferty skorzystało już ponad 150 firm, które dzięki naszym działaniom w pierwszych 30 dniach zwiększyły swoje przychody w granicach od 113 do 300%, a w skali całego roku od 400 do 1130%. Dzięki nam wiele firm odniosło sukces na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim.

Czarny PR to działania kompensujące wizerunek Państwa konkurencji. Ma on za zadanie podkreślić faktyczne negatywne cechy lub działania podmiotu np. Państwa konkurencji. Nasza Agencja wykazuje się skutecznością. Potrafimy znaleźć na każdy podmiot negatywne aspekty jego działania, które zgodnie z prawem możemy opublikować i zniechęcić do niego klientów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wprowadziliśmy do naszej oferty usługę Black and White Public Relations (biało czarny PR). W decyzjach zakupowych klientów przeważają w tym przypadku negatywne opinie zniechęcające do oferty firmy A i z automatu kierujące go do oferty firmy B, czyli Państwa firmy.

Chcesz, aby Twoja firma osiągnęła sukces?
Chcesz pozyskać nowych klientów i zdominować konkurencję?
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy elastyczni. Oferujemy swoje usługi na małych rynkach lokalnych oraz na rynku ogólnopolskim.

Współpracując z nami odniesiesz sukces, zwiększysz przychód firmy nawet kilkunastokrotnie i zdobędziesz ogromną przewagę nad konkurencją.

Zapewniamy 100% anonimowości.
Działamy zgodnie z prawem.

Nie korzystałeś jeszcze z naszych usług? Dla nowych Klientów posiadamy atrakcyjne rabaty, aby mogli przetestować jakość i efektywność naszych usług.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą to zapraszamy do kontaktu.
E-mail: biuro@czarnypr.com.pl
Tel.: 530 992 730
Więcej informacji: www.czarnypr.com.pl

Warszawa Mokotów Mazowieckie