Cie艣le konstrukcyjni, umowa o prac臋

Data dodania: 12 czerwiec 2018Og艂oszenie: 73419
  • Cie艣le konstrukcyjni, umowa o prac臋 - zdj臋cia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, kt贸ra realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje pracownik贸w. Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpiecze艅stwa oraz najwy偶szej jako艣ci poprzez wykwalifikowan膮 kadr臋 budowlan膮. Pracownicy budowlani stanowi膮 trzon rozwoju naszego przedsi臋biorstwa budowlanego.

Oferujemy:
鈥 legaln膮 prac臋,
鈥 umow臋 o prac臋,
鈥 atrakcyjn膮 stawk臋 godzinow膮 lub m2,
鈥 mo偶liwo艣膰 zakwaterowania,
鈥 mo偶liwo艣膰 awansu w strukturach firmy,
鈥 mo偶liwo艣膰 zdobycia do艣wiadczenia w mi臋dzynarodowej firmie budowlanej,
鈥 pomoc profesjonalnego konsultanta po przyje藕dzie na miejsce pracy,
鈥 premie za polecanie fachowc贸w.

Opis stanowiska:
鈥 wykonywanie konstrukcji dachowych, 艣cian zewn臋trznych, docieple艅,
鈥 czytanie rysunk贸w technicznych.

Wymagania:
鈥 do艣wiadczenie na podobnym stanowisku,
鈥 umiej臋tno艣膰 pracy w zespole,
鈥 znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego lub niemieckiego (mile widziana),

Dane osobowe przetwarzane s膮 w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w og艂oszeniu. Administratorem danych jest Vitruvion Sp. z o. o. z siedzib膮 przy ul. Konstytucji 3 Maja 10A (58-540).
Osobie, kt贸rej dane dotycz膮, przys艂uguje prawo dost臋pu do swoich danych, sprostowania ich, usuni臋cia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a tak偶e prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzi臋cia udzia艂u w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemo偶liwi wzi臋cie udzia艂y w rekrutacji.

Og艂oszeniodawca

Kontakt
Telefon: 510... Poka偶