Betoniarz z do艣wiadczeniem przy prefabrykacji_Niemcy

Data dodania: 13 marzec 2019 Og艂oszenie: 86154
za darmo
Tel. 510... Poka偶
  • Kategoria: Dam prac臋
  • Typ oferty: Praca fizyczna
  • Lokalizacja: Legionowo
  • Wy艣wietle艅: 20

Opis og艂oszenia

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, kt贸ra realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Niemiec poszukuje pracownik贸w - Betoniarzy do pracy w zak艂adach produkcji prefabrykat贸w.
Miejsce pracy: Niemcy , Remptendorf ( Thuriingen)
Zadania:
- sk艂adanie form do produkcji prefabrykat贸w 偶elbetowych
- wylewanie mieszanki betonowej do formy i obr贸bka betonu
- wykonywanie, monta偶 i rozbi贸rka szalunk贸w
- Mile widziana umiej臋tno艣膰 pracy z suwnic膮
Wymagania:
- Do艣wiadczenie w pracy na prefabrykacji
- Umiej臋tno艣膰 czytania plan贸w
- W艂asna dzia艂alno艣膰
- Ewentualna gotowo艣膰 do wyjazdu w艂asnym autem b臋dzie mile widziana
Oferujemy:
- stabilne, d艂ugotrwa艂e i legalne zatrudnienie
- atrakcyjne zarobki wyp艂acane terminowo
- mo偶liwo艣膰 skorzystania z naszego zakwaterowania
- pomoc w formalno艣ciach przy zak艂adaniu dzia艂alno艣ci gospodarczej i zdobyciem za艣wiadcze艅

Wi臋cej informacji pod numerem telefonu: 510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Zainteresowane osoby prosimy o przesy艂anie CV na adres anna.marcinkiewicz@regess.eu

Je偶eli wyra偶asz zgod臋 na wzi臋cie udzia艂u procesie rekrutacji, pami臋taj o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.
Administrator danych: Regess Sp. z o.o

Warszawa Mokot贸w Mazowieckie