Android Developer - praca zdalna

Data dodania: 12 sierpień 2017Ogłoszenie: 55506

Dla naszego Klienta, szybko rozwijającego się międzynarodowego Software House tworzącego dedykowane rozwiązania IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Realizowane zadania:
* Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości;
* Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami;
* Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych;
* Opracowywanie dokumentacji technicznej.

Oczekiwania:
* Doświadczenie w rozwijaniu komercyjnych aplikacji w języku Java na platformę Android ~2,5-3 yrs;
* Znajomości dobrych praktyk programistycznych, w szczególności związanych z wydajnością aplikacji mobilnych;
* Praktyki w programowaniu w środowisku Android Studio;
* Znajomości najpopularniejszych bibliotek Android;
* Doświadczenie z testowaniem aplikacji mobilnych;
* Wymagany język angielski umożliwiający płynną komunikacje w zespole.

Mile widziane:
* Znajomość Kotlin.

Oferujemy:
* Atrakcyjne wynagrodzenie;
* Wyjazdy integracyjne;
* Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności;
* Realizacje projektów dla klientów zagranicznych;
* Ubezpieczenie;
* Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole;
* Możliwość pracy zdalnej.

Nr ref: ref5736302475
W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o załączenie CV wraz z numerem referencyjnym (e-mail: praca1@teamquest.pl).

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż