Kompleks działek, Charzykowy, od 1198 m2

Data dodania: 19 czerwiec 2019Ogłoszenie: 91425

Ofertę sprzedaży stanowią działki usytuowane w miejscowości Charzykowy, zaledwie 5 minut drogi od miasta Chojnice.Kompleks siedmiu działek od 1198 m2 do 1446 m2, wszystkie o regularnym kształcie prostokąta.Teren suchy i płaski. Dojazd drogą nieutwardzoną.

Dostępne media: prąd, w niedługim czasie poprowadzony zostanie wodociąg.

Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego symbolem MN-tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Teren powoli się zabudowuje, w bliskiej odległości powstają pierwsze domy.Istnieje możliwość zakupu kompleksu działek, łącznie 8558 m2 w atrakcyjnej cenie !!Spokojna okolica, w niedalekiej odległości od miasta, a jednocześnie okolica zapewnia codzienny kontakt z naturą, w niedalekiej odległości lasy grzybowe oraz Jezioro Charzykowskie.

Charzykowy to urokliwa miejscowość turystyczno-wypoczynkowa, położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, gminie Chojnice nad Jeziorem Charzykowskim. Jej popularność związana jest głównie z rozwojem żeglarstwa(najstarszy w Polsce klub żeglarski), ale to nie jedyna atrakcja, mnóstwo imprez w okresie letnim, strzeżone kąpielisko wodne, wypożyczalnia sprzętu wodnego, itp.Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 720092092

Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Działki i grunty
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 41
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.