Fryzjer,Studio Image,Najlepsi fryzjerzy w Warszawie

Data dodania: 02 luty 2013Ogłoszenie: 126

Studio fyzjersko-kosmetyczne Image powstało z myślą o kompleksowej i profesjonalnej obsłudze coraz bardziej wymagających klientek oraz klientów, dla których ważna jest wysoka jakość usług, profesjonalny personel, najwyższej jakości kosmetyki, komfort i ... przystępna cena.

Każda z nas dobrze wie, jak wiele zmienia fryzura, makijaż, styl i kolor.

Niekiedy jednak brakuje nam czasu, odwagi lub po prostu wiedzy by wyglądać tak, jak byśmy chciały. Każda kobieta to dla nas inspiracja. Rękę w rękę idziemy z nią prostą drogą do piękniejszego ja. Pokazujemy jej, że może cieszyć się nie tylko efektem, ale również pielęgnacją, która do niego wiedzie. Uczymy się od siebie nawzajem, jak być piękną.

W naszym studio oferujemy pełen zakres usług fryzjerskich i kosmetycznych, służymy poradą w doborze fryzury, koloru czy makijażu. Naszym celem jest zadowolony klient, dlatego wszystkie usługi wykonujemy przy użyciu tylko najwyższej klasy kosmetyków pielęgnacyjnych i stylizacyjnych, a dla naszych stałych klientów mamy kartę stałego klienta uprawniającą do zniżek w naszym studio.

Studio Image jest komfortowo i profesjonalnie wyposażone w najwyższej jakości sprzęt. Panuje tu miła atmosfera, a do Państwa dyspozycji jest trzech fryzjerów i kosmetyczka, którzy zawsze chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Studio Image czynne jest od godz. 9.00 do 20.00, a w soboty od 9.00 do 15.00.


Luksus, na który Cię stać! Serdecznie zapraszamy.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 228375369

Kategoria: Usługi
Typ oferty: Usługi kosmetyczne
Lokalizacja: Warszawa
Wyświetleń: 1945
© 2012 Warszawalokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.